Олексій Кучеренко
персональний сайт

Українці можуть не платити за неякісно надані комунальні послуги

Олексій Кучеренко

Олексій Кучеренко у прямому ефірі розповів про Державну житлову інспекцію, яка мала обов’язки допомагати людям захищати їх права, контролювати тарифи, робити перерахунки та не допускати неякісні послуги.

«Це остання постанова, яку я підготував на посаді міністра. Уряд її прийняв у лютому 2010-го року. Ця постанова чітко прописує механізми, як це робити. Вона так і називається: «Порядок компенсації за неякісні або ненадані послуги», – зазначив Кучеренко.

Але, додав екс-міністр, через шахрайську владу ця постанова в Україні сьогодні не працює, нова влада — цю інституцію ліквідувала.

Тому сьогодні від монополіста ви можете вимагати перерахунку, але ви не маєте куди звернутися, якщо він не захоче цього робити. А в більшості випадків вони цього не роблять, бо вони існують з однією метою – стягувати з нас гроші та ні за що не відповідати.

А в результаті псевдореформатори кажуть, щоб люди ішли до суду. А це гроші, нерви, адвокати, час і здоров’я. Це непрацююча модель теоретиків, демагогів, які сьогодні при владі», – наголосив екс-міністр.

Кучеренко додав, що одним із перших кроків, який має зробити нова влада, – відновити Державну житлово-комунальну інспекцію.

«Вона не буде залежати від монополістів, від місцевих органів влади, а буде повністю прозора й підконтрольна споживачам. Тоді цей механізм запрацює», – акцентував Олексій Кучеренко. 

Повну версію ефіру дивіться на телеканалі ZIK.

Поширити: