Олексій Кучеренко
персональний сайт

Олексій Кучеренко: Місцева влада не готова самостійно розв’язувати проблему теплопостачання

Радник голови ВО «Батьківщина», міністр з питань з житлово-комунального господарства України 2007-2010 років Олексій Кучеренко протягом 24-25 жовтня перебував на Дніпропетровщині.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку ВО «Батьківщина».

Олексій Кучеренко розпочав робочу поїздку з шахтарського Павлограда. Тут він поспілкувався з громадським активом, дав розлоге інтерв’ю місцевому телеканалу. Люди привернули увагу Олексія Кучеренка до того, що міська влада хоче списати багатоквартирні житлові будинки з балансу комунального підприємства, що, за словами жителів Павлограда, призведе до плачевних наслідків.

У Новомосковську раднику голови ВО «Батьківщина» також поскаржилися на владу, яка витратила 80 млн гривень на фонтан і реконструкцію майдану, а не на розв’язання нагальних житлово-комунальних проблем.

25 жовтня Олексій Кучеренко відвідав Жовті Води. Тут він зустрівся з громадськими активістами й дав інтерв’ю телеканалу «Степ».

«Проблема теплопостачання стає домінуючою, а місцева влада абсолютно не готова до її самостійного розв’язання. Вони руйнують «старе» без будь-яких гарантій і розрахунків «нового». Ніяких проектних рішень і стратегій немає і в помині, все спонтанно й хаотично», – так означив найголовніші враження від відвідин Дніпропетровщини Олексій Кучеренко на своїй сторінці у Facebook.

Поширити: